Jak to w ogóle działa?

Zapewniamy, że w środku nie siedzi fotograf! Obsługa Fotobudki FotoFigle jest prosta i intuicyjna. Wystarczy zastosować się do krótkich instrukcji wyświetlanych na ekranie. Dodatkowo do waszej dyspozycji przez cały czas jest przeszkolony animator imprez.

Zapewniacie jakieś gadżety, rekwizyty?

Oczywiście. Gadżety są częścią każdego zestawu. Wraz w Fotobudką dostarczamy cały kufer z kapeluszami, perukami, okularami, szalami i innymi akcesoriami. Dodatkowo możemy przygotować rekwizyty w klimacie Twojej imprezy. Jesteśmy otwarci na każdy, nawet najbardziej szalony pomysł.

Zobacz nasze gadżety

Na jakich tłach wykonujecie zdjęcia?

Dysponujemy kilkoma różnymi winylowymi tłami fotograficznymi,o wyborze decydują Państwo sami przed rozpoczęciem przyjęcia. Nierzadko zdarza się, iż w samym miejscu usługi istnieją ciekawe tła, z których też korzystamy (wszelkiego rodzaju ściany, mury, malowidła, naturalne widoki). Możemy również zamówić specjalny baner z logiem firmy. Taki baner dostajesz od nas po imprezie do ponownego wykorzystania. Dodatkowo, nasza Fotobudka obsługuje technologię green-screen, gdzie możemy grafikę podłożyć komputerowo. Wtedy każde zdjęcie może mieć inne tło.

Zobacz nasze tła

Czy oprócz wydruków na miejscu zdjęcia są gdzieś udostępniane online?

Wszystkie zdjęcia z Fotobudki FotoFigle udostępniane są zamawiającemu po imprezie na dowolnym nośniku – pendrive lub DVD i/lub w galerii zabezpieczonej indywidualnym hasłem na naszej stronie internetowej. Hasło udostępnimy wam w ciągu tygodnia. Galeria online skąd będzie możną sciągnąć wszystkie wykonane zdjęcia będzie dostępna przez okres 14 dni.

Czy można wybrać format zdjęcia?

Tak, można. Standardem są 2 jednakowe paski 5x15cm, ale zdjęcia mogą być drukowane w dowolnym formacie. Wszystko można ustawić w edytorze Fotobudki z pomocą naszego animatora.

Ile zapłacę za jedno zrobione zdjęcie?

Nic. Wynajmując Fotobudkę FotoFigle płacisz jedynie za jej czas pracy, nie zaś za ilość zdjęć, które zostaną wykonane. Twoi goście mogą w tym czasie zrobić nieograniczoną ilość zdjęć i za żadne nie płacisz dodatkowo.

Czy można robić czarno-białe zdjęcia?

Jak najbardziej. Fotobudka FotoFigle może zostać zaprogramowana tak, że będzie robić zdjęcia tylko kolorowe, tylko czarno-białe lub mieszane, w zależności od tego, jakie wybierzesz. Jedyne ograniczenie to wasza pomysłowość.

Czy płacę za czas przed i po imprezie, kiedy Fotobudka stoi bezczynnie lub jest składana?

Nie, płacisz tylko za umówiony czas, w którym Fotobudka jest dostępna dla waszych gości. Pojawimy się przed czasem, aby Fotobudka funkcjonowała w pełni gotowości zgodnie z umową. W zależności od miejsca montażu i warunków logistycznych czas montażu to maksymalnie 1h.

Nie podoba mi się design Fotobudki, można coś z tym zrobić?

Fotobudka FotoFigle zaprojektowana została tak, aby pasowała do każdej okazji. Jeśli chcesz, możemy zmienić wygląd według Twojego lub naszego projektu za dodatkową opłatą.

Czy potrzebne są specjalne wymagania techniczne?

Nie, Fotobudka FotoFigle potrzebuje jedynie miejsca o wymiarach 2x2m,oraz stałego źródła prądu 230V. Wszystkie pozostałe rzeczy mamy zawsze ze sobą. Jedynie w przypadku imprez odbywających się na świeżym powietrzu należy przygotować odpowiednio zadaszone miejsce(np. namiot bankietowy)

Czy mogę zamówić Fotobudkę na imprezę w dowolnym miejscu w Polsce?

Tak. Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju. Dojazd w obrębie Warszawy i okolic do 30 km jest bezpłatny. W przypadku innych lokalizacji do ceny imprezy doliczany jest koszt dojazdu ustalany zawsze indywidualnie.

Jak mogę zarezerwować waszą Fotobudkę?

To bardzo proste. Aby zarezerwować Fotobudkę FotoFigle wymagane jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 10 % całej wartości. Pozostałą część należy uiścić przelewem najpóźniej 2 dni przed datą imprezy lub gotówką w dniu imprezy. Rezerwując odpowiednio wcześniej mogą być Państwo pewni , że wybrana data i godzina zostanie zarezerwowana na waszą wyłączność.

Czy mogę prosić o dowód sprzedaży, rachunek za usługę Fotobudki?

Oczywiście, wystarczy przesłać nam swoje dane na nasz adres e-mailowy, wystawimy Ci rachunek / dokument sprzedaży usługi. Działamy legalnie.

Ile to kosztuje?
Zobacz ofertę!