Zamawiasz fotobudkę? Zamów też podświetlany napis LOVE z białego drewna z połyskiem. Estetycznie i starannie wykonany, podświetlony 40 żarówkami LED nada Twojemu weselu wyjątkowej oprawy.
Podświetlane litery dowozimy na terenie Warszawy i miejscowości w promieniu 100 km.

podswietlany-napis-love-duzy-warszawa
podswietlany-napis-love-i-fotobudka
podswietlany-napis-love-fotofigle

Litery wysokie na 145 cm

Oferujemy napis LOVE o wysokości 145 cm – to prawie pół metra więcej niż większość podobnych napisów dostępnych na rynku. Typowa wysokość wynosi od 100 do 120 cm. Twój napis będzie sprawiał imponujące wrażenie!

Oświetlone 40 żarówkami

Nasz napis składa się z około 40 żarówek LED. To dwa razy więcej niż oferują inni. Dzięki temu napis naprawdę świeci! Kolor żarówek zależy od Twojego gustu – może być biały, ciepły lub czerwony. Żarówki podłączone mostkowo, jeśli przepali się 1żarówka litera nadal świeci !

Nasze litery podświetlane to

Estetyczne wykonanie
Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze litery były eleganckie. Za wykonanie napisu odpowiada specjalista z wieloletnim doświadczeniem.
Dojazd
Impreza odbędzie się poza Warszawą? To nie problem! Cenę dojazdu ustalamy wtedy indywidualnie.
145 cm wysokości
Oferujemy wysokie, dobrze widoczne litery, które stanowią wspaniałą ozdobę, ale też tło dla fotografii rodzinnych i ślubnych.
40 żarówek
Napis podświetlamy tak wieloma żarówkami, aby był widoczny o każdej porze dnia i nocy. Jego blask daje piękne światło, które upiększy każdą sesję fotograficzną.

Cennik liter podświetlanych

  • Cena Liter z Fotobudką
  • 350 PLN
  • Oferta ważna przy zamówieniu Fotobudki w Pakiecie 3 lub 4 godziny
  • Zapytaj o termin
Chcesz zamówić litery LOVE?